• NewOrigin
  • je prázdný
   za 0.00 Kč
   Kouzlení s korálky
   5/5
    Doporučte nás
   • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:
    Akční zboží

   Ochranitelský růženec do auta.
       Amazonit: je světlezelený až tyrkysověmodrý kámen, uspokojující už na první pohled. Někdy obsahuje žluté, bílé nebo šedé žilky. Za svoji barvu vděčí mědi (v jiném zdroji sa zmiňuje olovo) a za jméno zase Amazonce, kde ho objevili poprvé. Existují dvě barevné varianty: bežnější pastelová vodová a zřídkakdy tmavá modrozelená. Je poloprůsvitný až neprůsvitný, někdy se slabým leskem.

   Hojivý, jemný a přátelský kámen, který dodává člověku sebevědomí a naději, důvěru v budoucnost a integritu. Proto se mu říká i "kámen naděje". Působí podobně jako růženín, jen vede naše city víc ven, směrem k druhým. Je to receptivní kámen, přiřazen planetě Uran a elementu země.

   Je mimořádně uklidňujícím kamenem, tiší nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru a srdeční a pupeční čakru . Hojivě působí na všechny ostatní čakry a omlazuje oblast fyzického i spirituálního srdce. Otvírá solární plexus a umožňuje sebevyjádření a nárůst pocitu osobní moci.


   Očista kamenů: Je citlivý na teplotní změny, proto se čistí pod proudem vlažné vody
   Dobíjení kamenů: Nabíjí se na křišťálu na denním světle, ale ne na přímém slunci

   Astrologické znamení: Panna, Beran, Vodnář

    Nové zboží
    
   Tato stránka používá soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies. Více informací naleznete zde.
   Rozumím