• NewOrigin
 • je prázdný
  za 0.00 Kč
   Akční zboží
   Novinky ve zboží

  Náušnice se zlomky granátu na klapce z chirurgické oceli 316L.

  Každý zlomek granátu je jiný, proto jsou náušnice jedinečné a žádné nebudou stejné.

  Celková délka je 38 mm.


  Granát

  Regenerace, síla, naděje a láska

  Vyskytuje se v mnoha barevných podobách podle příměsí minerálů. Je jedním z nejsložitějších kamenů v říši drahokamů. Existuje mnoho druhů granátů. Etymologie názvu pochází z latinského granatus, tedy obilí – ložiska granátu jsou tvořena drobnými červenými krystalovými zrny. Stupeň tvrdosti 6,5 až 7,5. 

  Vlastnosti: Když slyšíte slovo GRANÁT, možná si představíte výbuch, možná nádherně rudý kámen. Každopádně se vám obvykle vybaví červená barva. A jako červená barva vybízí k aktivitě, je i granát významný povzbuzující a obnovující kámen. Má neuvěřitelný čisticí a energizující účinek na všechny čakry v těle. V raných dobách lidé věřili, že úlomky granátu sloužily jako osvětlení pro Noemovu archu. Během smrtící povodně pak rozjasnily loď. V důsledku toho mnozí věřili, že granát znamená naději a víru. Také obnovuje, čistí a stabilizuje vitalitu, přináší mír a štěstí. Smyslně rudý kámen dodává energii, pomáhá k obnovení sil nositele, rozněcuje lásku, zažehává vášeň. Ale pozor, podporuje také věrnost a pevné vztahy. A má mistrovské terapeutické účinky na mysl, tělo, ducha a emocionální pohodu jedince. 


  Mějte vždy na paměti, že použití drahých kamenů či minerálů nenahrazuje lékařskou péči!  

  „Skutečné účinky drahých a minerálních kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka“

   Specifikace
  barvačervená
  motivzlomky
  zapínání náušnicklapka
  komponentychirurgická ocel 316L
  druh minerálugranát
  • Doprava zdarma
   Doprava zdarma
   při nákupu nad 1 500,-kč
  • Dárek k objednávce
   Dárek k objednávce
   ke každé objednávce malý dárek
  • Hand made
   Hand made
   100% ruční práce
  • Individuální přístup
   Individuální přístup
   svých zákazníků si vážíme
   
  Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam, počítáme návštěvu stránek a pamatujeme si vaše nastavení provedená na stránce.