• NewOrigin
 • je prázdný
  za 0.00 Kč
   Akční zboží
   Novinky ve zboží
  MINERÁLYNOVINKA

  Růženec Karneol / Láva

  Růženec Karneol / Láva
  Růženec Karneol / Láva
  ID produktu
  1000053
  199.00 KčCena

  Ochranitelský růženec do auta.

  Růženec / desátek je vyrobený z minerálních korálků - Karneol a Láva


  Karneol

  Hojnost, moudrost, odvaha a prosperita

  Karneol je směsí těchto dvou krásných kamenů, a jako by si vzal z obou to nejlepší. Výsledná sloučenina je díky příměsi achátu světlejší a má až bílé flíčky – narozdíl od tmavého karneolu, když je „single“. Stupeň tvrdosti 6 až 7. 

  Vlastnosti: Přírodní polodrahokam symbolizuje smělou energii a povzbuzení ducha. Používá se také k ochraně, bohatství a moudrosti. Je to stabilizující kámen s vysokou energií, dodává odvahu a harmonii. Navozuje pocit bezpečí, pomáhá překonávat negativní pocity. Povzbuzuje k úspěchu, odstraňuje strach z mluvení na veřejnosti – je to tedy výborný amulet pro lidi, kteří trpí trémou. Také je to talisman pro dobrý spánek a zahánění nočních můr.


  Láva

  Energie, sebedůvěra a ochrana

  Roztavená hornina o teplotě až 1200 °C vyvěrá na povrch Země během sopečných erupcí. Lávu tvoří roztavená hornina, krystaly a plyny. Po vyvření postupně chladne. Stupeň tvrdosti 3,5 až 4.

  Vlastnosti: Lávový kámen je ceněný ochranný amulet, který pomáhá proti únavě, letargii a vnitřnímu vyhoření. Obnovuje a podporuje proud životní síly a místo vyčerpání může přijít vitalita, energie a dobrá nálada. Dodává pocit bezpečí a sebedůvěry, odhodlání. Aktivuje logické myšlení, prohlubuje spojení nositele s přírodou. Zklidňuje emoce. Láva je prý kámen znovuzrození. 


  Mějte vždy na paměti, že použití drahých kamenů či minerálů nenahrazuje lékařskou péči!  

  „Skutečné účinky drahých a minerálních kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka“.

   Specifikace
  druh minerálukarneol, láva
  • Doprava zdarma
   Doprava zdarma
   při nákupu nad 1 500,-kč
  • Dárek k objednávce
   Dárek k objednávce
   ke každé objednávce malý dárek
  • Hand made
   Hand made
   100% ruční práce
  • Individuální přístup
   Individuální přístup
   svých zákazníků si vážíme
   
  Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam, počítáme návštěvu stránek a pamatujeme si vaše nastavení provedená na stránce.