• NewOrigin
 • je prázdný
  za 0.00 Kč
   Akční zboží
   Novinky ve zboží

  Osobitá záložka do knihy s Karneoly , Křišťálem a přívěskem loďky


  Křišťál

  Síla, ochrana, meditace a harmonie

  Bezbarvá, průhledná, čirá odrůda křemene. Narozdíl od jiných minerálů bez barevné palety a zdánlivě jednoduchý, přesto křišťál milujeme nejen my, šperkaři a skláři. Využívá se i v laserové technice nebo pro výrobu optických přístrojů. Stupeň tvrdosti 6,5 až 7,5. 

  Vlastnosti: Univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě. Posiluje energii, uvolňuje a uvádí v balanc jin a jang energii. Křišťál posiluje psychiku, pozvedá duchovní síly. Je to kámen jasnozřivosti. Podporuje samostatnost i potřebu sebezdokonalování svého nositele. Navíc ho ochraňuje před zlými vlivy. Křišťál čistí auru, hlídá klidný spánek, můžete ho využívat jako regulátor pro ostatní kameny.


  Karneol 

  Hojnost, moudrost, odvaha a prosperita

  Karneol je směsí těchto dvou krásných kamenů, a jako by si vzal z obou to nejlepší. Výsledná sloučenina je díky příměsi achátu světlejší a má až bílé flíčky – narozdíl od tmavého karneolu, když je „single“. Stupeň tvrdosti 6 až 7. 

  Vlastnosti: Přírodní polodrahokam symbolizuje smělou energii a povzbuzení ducha. Používá se také k ochraně, bohatství a moudrosti. Je to stabilizující kámen s vysokou energií, dodává odvahu a harmonii. Navozuje pocit bezpečí, pomáhá překonávat negativní pocity. Povzbuzuje k úspěchu, odstraňuje strach z mluvení na veřejnosti – je to tedy výborný amulet pro lidi, kteří trpí trémou. Také je to talisman pro dobrý spánek a zahánění nočních můr. 

  Mějte vždy na paměti, že použití drahých kamenů či minerálů nenahrazuje lékařskou péči!  

  „Skutečné účinky drahých a minerálních kamenů vznikají na základě pozitivní myšlenky člověka“.

   Specifikace
  druh minerálukarneol, křišťál
  • Doprava zdarma
   Doprava zdarma
   při nákupu nad 1 500,-kč
  • Dárek k objednávce
   Dárek k objednávce
   ke každé objednávce malý dárek
  • Hand made
   Hand made
   100% ruční práce
  • Individuální přístup
   Individuální přístup
   svých zákazníků si vážíme
   
  Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam, počítáme návštěvu stránek a pamatujeme si vaše nastavení provedená na stránce.